109 z 630

20150628_140922

 

Je číslo 109   malé, anebo se Vám zdá toto číslo velké?

Pro třetí závod cyklotrialových her mládeže na Šiklově mlýně je toto číslo docela malé, protože značí celkový počet nul všech závodníků. Nedělní sekce na Šiklově mlýně totiž připravovala trojce Pecháček, Sehnal, Kolář a šipkování těchto sekcí  dovršili Vepřek s Kalašem. Při této kombinaci stavěčů je jasné, že vzešly náročnější tratě, a tak číslo značící počet nul je docela nízké a to ve všech kategoriích. Místa na bednách a nejen na nich  byla opravdu tvrdě vybojovaná. Sekce mohly být značeny místo 1,2,….  názvy popisujícími místa, na kterých se jezdilo – sekce v dančím výběhu, sekce u koblížků a zmrzliny, sekce na rodeu a dvě sekce  hrůzy v lese.  Ale pokud někdo hrůzu na sekcích objevil, zcela jistě se mu z paměti již vymazala a zůstaly spíše vzpomínky na sladké Manner oplatky, které pěkné hostesky rozdávaly mezi sekcemi  všem jezdcům a doprovodům. Závod probíhal v trošku větrném,  ale slunečném počasí.

Velké poděkování patří Šiklovu mlýnu jako pořadateli za krásné poháry a medaile věnované pro tento závod, za pomoc při stavbě sekcí, zejména zapůjčení traktorů, techniky a veškerých umělých překážek, kramlů, hřebíků, kolků…  Samozřejmostí je poděkování  Pribináčkovi s Posázaví,  který je opravdu trialový. Po odborných expertízách došli vědci k závěru, že Pribináček jede opravdu na trialovém kole bez sedátka, jak jsem se dozvěděl od časoměřiče a skvělého moderátora Radka Janky.

Blanenský klub zastupovali – elitní jezdec Václav Kolář 1.místo , kategorie Open Jakub Audy 2. místo, kategorie Promesa Barbora Havelková 9.místo , Jan Sehnal 6.místo, Radim Ženatý 5.místo a Jiří Sehnal 1.místo.

Celkové výsledky

Průběžné výsledky seriálu

Fotky ze závodů

Fotky na facebooku MANNER

Fotky pana Jirky Štěpánka

 

Biketrial Blansko

 

 

 

 

  • Jirka

    Ahoj Kubo, promiň za chybičku :-) opraveno