Hamry, sloupy a řezné kotouče.

hamry2

Další krásný barevný závod za námi.  Kdo přijel do Hamrů, tak mi  dá určitě  za pravdu, že v Hamrech se na barvách a řezných kotoučích nešetřilo.  Úplně nové překážky  a ty staré natřené tak , že jste je ani nepoznali. Třeba  betonové sloupy el. vedení  se staly dominantou trial parku. Ne tak, že přes park vede vysoké napětí, ale tak, že hamerští z nich vyrobili překážky jak od poussinů tak po elitu. Třeba poskládaný nápis ze sloupů AMK je vidět již z dálky a je výzvou pro elitní jezdce, jak se můžete podívat v naší galerii.  Dlouho jsme tyto sloupy zkoumali a už byla myšlenka, že bychom se mohli inspirovat a něco takového použít u nás, ale myšlenka byla zavrhnuta poté, co jsme zjistili, že několik lidí tyto sloupy řezalo  téměř celý týden  😉 Tak zbývá jediné. Do Hamrů zajet na letní kemp a tam si jich dosytosti užít :-) Prostě v tomto parku je vidět kus dobře odvedené práce.

A jak se po těch sloupech a nejen po nich jezdilo?  Jezdilo se báječně :-) ! I když ráno nevypadalo, že to budou pohodové jízdy, protože od jedné hodiny ranní do  asi osmé řádně pršelo.  Ale se zapnutím hudby ve velíně se objevily  i první paprsky  a všechnu napršenou vlhkost  slunce spolu s mírným větrem vysušilo.  Bylo tak příjemně, že jsme si nedělní blanenský trénink přesunuli  na sobotní večer po závodech v Hamrech. Někteří trénovali do pozdních večerních hodin.

Náš klub měl zastoupení v kategorii promesa, poussin , youth girls, open  a elite . V promese nás zastupoval Ondřej Hynar, který s úsměvem dojel na místě sedmém. V kategorii poussin jsme měli nejpočetnější zastoupení a také největší úspěch, protože hned stříbro a bronz domů přivezli Jiří Sehnal a Radim Ženatý. Hned za nimi byli na místě pátém Vašek Kolář a na místě sedmém Jan Sehnal. V mladších holkách na místě pátém Viktorie Hynarová.  Miloš Gryc si pohodově zajel  v minimech a bral sedmé místo..

V nejprestižnější kategorii nás zastupoval Václav Kolář, kde po náročném a dramatickém souboji se Samuelem Hlavatým a Martinem Štěpánkem získal  místo druhé. Elitní jezdci ve finálové jízdě předvedli  úžasnou šou pro diváky. Nádherná podívaná.

Gratulujeme všem a ahoj na dalším závodě v Praze na Chodově  před prodejnou Decathlon . Pozor! Občerstvení na tomto závodě zajišťuje dobré kuře KFC.

 

Koukněte do galerie ,je tam i videjko.

Výsledky závodu.

hamry 3