Okurková sezóna

dav

Okurková sezóna – tak lze soudit podle stránek blanenského trialu. Ale opak je pravdou. Ve skutečnosti se toho děje víc než před prázdninami. Červenec  jsme začali závody v Praze,  po kterých následoval Dressler TrialCamp v Tanvaldu. Ale už  sobotu před skončením kempu  někteří strávili na světovém poháru UCI v rakouském  Vocklabrucku. Z našeho klubu se zúčastnili :Jirka Sehnal, který přivezl domů 2. místo v  kategorie Blue, jeho bratr Jan Sehnal,  který vybojoval 5.místo a  Vašek Kolář st. získal v kategorie Elite 10. místo ( skončil o bod před Benitem Rosem, který patří ke světové cyklotrialové špičce).

Hned po návratu domů jsme připravili naše obytka a stany a  vyrazili do Hamrů nad Sázavou na trialové soustředění pro děti ( díky moc hamerští, nádherná akce).  Po Hamrech  bylo pět dní volna a to jsme stihli dva tréninky a taky posekat všechnu trávu na trial parku. No a zase byla sobota. :-)

Dva nejlepší jezdci našeho klubu Radim Ženatý a Jirka  Sehnal se zúčastnili soustředění ČR v trialu, které se konalo  ve  Sklence u Prahy pod vedením Libora Pecháčka. Velmi kvalitní sportovní tréninkový plán vyplňoval i Honza  Kobián,  který trénoval mimo jiné i Jaromíra Jágra. Však koukněte na fotku níže,  koho tam poznáte :-)

Začátkem srpna se bude konat Mistrovství světa mládeže do 16 let (UCI Trails World Youth Games),  kde nás bude Radim reprezentovat. Jirka si bude muset, bohužel,  ještě rok počkat, protože se kvůli nízkému věku nemůže těchto her zúčastnit.  Ale o to víc bude jistě Radimovi fandit, protože se jede podívat a nasát atmosféru. Dnes je sobota  a do Viborgu odjíždíme v úterý. To znamená, že v pondělí stihneme ještě pořádný  rozlučkový trénink  😀 😀 😀

A pokud chcete kompletní kalendář akcí kterých se účastníme,  přejděte na stránky olomouckého klubu, kde se dozvíte veškeré informace.

Sportu zdar

Biketrial Blansko

20448876_1963640313916054_4078817532113033139_o

cof

cof

cof

cof

cof

cof