Trialový kalendář 2016 Vaška Koláře

IMG_0299

Není to tak dávno, co Vašek Kolář nafotil krásný Trialový kalendář. Informace o něm a kde se dá objednat si můžete přečíst zde, nebo na Vaškových nových webovkách www.vasekkolar.com.

Nástěnný kalendář na rok 2016. Za fotoaparátem stál David Podrabský a Marek Audy. Chtěl bych jim touhle cestou poděkovat za spoustu času, který semnou strávili a za krásné fotky, které jsme společně dali dohromady. Formát kalendáře je A3 a dá se jednoduše zavěsit za háček na stěnu. Je složený z dvanácti fotografií + jedna úvodní. Kalendář je tištěný na kvalitní, lesklý papír. Brzy sepíši ke kalendáři malý report o tom, jak vznikl, jelikož skoro každá fotka má za sebou zajímavý příběh. S tímto projektem mi hodně pomohla firma Stroje Svoboda s.r.o. za což si zaslouží velké díky, a proto má na kalendáři to nejviditelnější logo. Také nesmím zapomenout na ostatní sponzory, kteří mě podporují po celý rok.

Cena jednoho kalendáře je 249 kč,- + poštovné, nebo je možné kalendář předat osobně s věnováním na závodech, či různých akcích, na kterých budu. Při zakoupení 3 kalendářů dostanete čtvrtý zdarma. Kalendář dostanete do rukou zabalený ve fólii a může být skvělým dárkem. Doufám, že se vám bude líbit a hlavně sloužit. Objednávky posílejte na email: show@vasekkolar.com