Vašek Kolář reprezentuje trial na olympiádě!

20180218_155456

Neexistuje pravděpodobně čech, který by nesledoval olympiádu v Pyeongchangu a nefandil našim sportovcům. Olympiádou žije celý svět a nejinak tomu je i v Brně, kde Český Olympijský Výbor připravil doprovodný Olympijský festival. Mimochodem, zábava na celý den.

V neděli 18. února byl od olympijského výboru pozván blanenský jezdec Vašek Kolář, a připravili mu nabitý program. V rozradostněné atmosféře ze zisku bronzové medaile pro Kateřinu Erbanovou, začala na hlavním pódiu pavilonu Z první trialová exhibice. Do své show vtáhl diváky a přeskakoval také přes maskoty letošních olympijských her. Dále bylo na programu „komentování Nagana“, dabing legendárního komentáře Roberta Záruby po zlatém hokejovém vítezství českých hokejistů. Byla to celkem sranda a zkusit si to můžete i vy ;). Následovala podpisovka a focení selfíček. Záznam z vystoupení a rozhovor s Vaškem pak večer vysílala Česká televize v rámci reportáže z olympijských festivalů.

I přesto, že právě probíhá zimní olympiáda, je trialová exhibice skvělou reklamou pro tento sport. V rámci celého dne navíc vzniklo i video, kde Vašek „pojezdil brněnský Olympijský festival“ a které je k vidění na youtube kanálu Českého Olympijského Týmu v té nejlepší myslitelné společnosti rozhovorů a reportáží s českými olympioniky a medailisty!

Češi do toho!!!! 🇨🇿