Youth Games a Český Pohár v Březová u Sokolova

BŘEZOVÁ

To je on! Ten co fotí kluky a holky, kteří jezdí na závody. Chcete vidět toho na koho ukazují ? Tak jeďte příště  s námi!  Chcete vědět proč se kluci na fotce usmívají? Tak buďte u toho!  A víte vlastně proč tam všichni jen tak lelkují  – vlastně čekají?  A víte, že zrovna čekali na parádní  zážitek? A chtěli byste  vědět na jaký? Tak obětujte pár sobot a jeďte s námi na závody!

Tentokrát jsme byli na závodech v Březové u Sokolova, od nás na nejvzdálenějším závodišti  v  České republice.  Sehnalovi  vyrazili se svým bydlíkem už v pátek. Na místo dorazili před setměním.  Sehnal měl úkol – rozvěsit bannery,   které vezl ze závodů v Blansku.  Další  rodinný tým  Kolářů dorazil brzo ráno a velmi  důkladně a zodpovědně studoval tratě a vymýšlel strategii. Tým Ženatých  šetřil na dálniční známce a tak na závodiště dorazili těsně před startem svojí kategorie, ale zase  plni dojmů z téměř sedmihodinové jízdy autem .  Vašek Kolář starší neměl svůj rodinný tým, ale přijel odpočatý a plný sil, protože na D1 mohl  v klídku pospávat na zadním sedadle.

 

A co jsme si z Březové přivezli do Blanska? A vyplatilo se to?  Tak to Vám napíšu :-)

V kategorii poussin jsme  brali téměř všechny místa od jedničky směrem dolů , kdyby se mezi nás nevetřel jezdec  ze středočeského klubu Jakub Kalaš na druhé místo.

1.místo  Jiří Sehnal

3.místo Radim Ženatý

4.místo Jan Sehnal

5.místo Václav Kolář

 

V kategorii Elite Českého poháru  zvítězil  Václav Kolář.   Vašek společně Martinem Štěpánkem a Márem Pochtiolem  zajeli pro diváky finálovou jízdu. Byla to parádní, Radkem Jankem komentovaná, šou.  Díky

Díky všem a přidejte se!

FOTOGALERIE

VÝSLEDKY